sadsad x
asdasd
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

  Nehirpet.com ve nehirpet.com.tr Nehirimpet Evcil Hayvan Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti.Tarafından 40 yıllık deneyim sonrası 1982 yılında eminönun de başlayan serüven  2012 yılının 2 ayında 2.ci mağazasını beylikdüzünde 400 metre karelik bir alan üzerinde 8000 çeşit ürünle açılmış olup türkiyenin en geniş pet maketlerinden biridir tüm müşterilerinin kendi ürünlerini raflardan seçme şansına sahip istediği ürünü Bulabilme Seçeneği vardır sevdiğiniz canların tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz bir adressdir nehirim petmarket müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve daha çok müşteriye ulaşabilmek amacıyla nehirpet.com'u internet üzerinden satış yapmak için kurmuş, ve siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Nehirpet.com, sanal ortamda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenileyecektir.
 
   Nehirpet.com ’un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.nehirpet, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır.  Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri doğrultusunda İnternet’te Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.
 
    Nehirpet.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir.Nehirpet.com hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.
 
    Nehirpet.com’a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.
 
    Nehirpet.com müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.
    Son olarak hizmetimizi genişlettik ve siz müşterilerimize petuygun.net.de sizlerin hizmetine sunduk
    Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder siz müşterilerimize daha yenilikçi hizmet vermeye devam edeceğiz
     
    NEHİRİMPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ     NEHİRPET TESCİLİ MARKA OLUP TÜM HAKLARI SAKLIDIR
                SAYGILARIMIZLA                                                                                                                                               

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.