x
Marka Listesi

Büyük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması 14 Kg

KÖPEK MAMASI
Büyük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması 14 Kg
Ürün Fiyatı: 245,00 TL
Havale İle:232,75 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:245,00 TL
Not :
 
Garanti Bilgisi:12
Proplan Büyük Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg
Proplan Puppy Large Robus Rich In Chicken Wiht Rice 14 Kg
PRO PLAN Puppy Large Breed Chicken & Rice, güçlü fiziğe sahip olan ırk listeleri için bkz. Sayfa 10 2 ila 24 ay arası iri ırk yavru köpeklerin yetişkin ağırlığı 25 kg’ dan fazla özel beslenme gerekliliklerini karşılamak üzere formüle edilmiştir. İri ırk köpeklerin yavruları doğaları gereği, büyük atletik türlere oranla daha yavaş çalışan metabolizmaya sahiptir yani ani daha az enerji tüketirler.  Bu şekilde kendilerine sunulacak olan özel beslenme sayesinde, yağsız bir vücut kütlesi geliştirmelerine yardımcı olurken, güçlü fiziklerine sahip olmaları desteklenir.
PRO PLAN İri Irk Yavru Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması hızlı gelişen büyük ırk yavru köpeğinizin güçlü eklem ve kaslarının oluşumunu sağlar.
PRO PLAN İri Irk Yavru Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması güçlü eklemler için doğal glikozamin kondratin sülfat, güçlü kaslar için de birincil malzeme olan gerçek tavuk etini içermektedir.

ANALİZ                                                  : 
Ham Protein 28 En Az, 
Ham Yağ 13 -19 En Az - En Çok, 
Ham Selüloz 6 En Çok, 
Ham Kül 8 En Çok, 
Su 12 En Çok, 
HCI'de Çözünmeyen Kül 0,9 En Çok, 
Linoleik Asit 1,6 En Az, 
Kalsiyum 1,1 En Az, 
Fosfor 0,8 En Az, 
Selenyum 0,30 mg/kg, 
Vitamin A 15,000 İU/kg en az, 
Vitamin E100 İU/kg En Az, 
Docosahexaenoic Asit DHA 0,05 En Az

İÇİNDEKİLER : Tavuk Eti, Pirinç, Mısır, Glüten Unu, Kümes Hayvanı Ürünleri, Mısır, Buğday, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Hayvansal Yağlar, Balık Unu, Kalsiyum Fostat, Yumurta 
Ürünü, Balık Yağı, Tuz, Potasyum Klorür, Potasyum Sitrat, L-Lizin, Çinko Sülfat, Vitamin E Takviyesi, Vitamin A Takviyesi, Kalsiyum Karbonat, Vitamin B-12 Takviyesi, Folik Asit, Biotin, Sodyum Selenit
Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.